Командувач Нацгвардії висловив подяку фахівцям Психологічної Кризової Служби

10987505_914702295218348_568465958244616388_n

КОМАНДУВАЧЕМ НАЦГВАРДІЇ ЗАОХОЧЕНО ПОНАД 40 ВІЙСЬКОВИХ ПСИХОЛОГІВ ТА 35 ПСИХОЛОГІВ-ВОЛОНТЕРІВ У ДЕНЬ ЇХНЬОГО ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Сьогодні психологи працюють в медичних установах, освітніх навчальних закладах, у силових та військових структурах.

З початком антитерористичної операції тисячі військовослужбовців, резервістів, працівників органів внутрішніх справ України беруть активну участь в бойових діях на сході держави. На передовій разом із бійцями перебувають і військові психологи Нацгвардії.

У мирному житті звичайна людина стикається з великою кількістю стресів і негативним впливом навколишнього середовища, що в подальшому може призвести до виникнення різноманітних психічних проблем. А про хлопців на передовій годі і казати. В таких випадках на допомогу бійцям приходять військові психологи.

Втім, не всі проблеми можливо вирішити у польових умовах. Тож психологічною службою Національної гвардії України започатковано психологічну реабілітацію військовослужбовців після виконання ними службово-бойових завдань в екстремальних (бойових) умовах.

До цієї роботи, окрім військових психологів активно долучились волонтери та громадськість. Спільними зусиллями вони активно надають допомогу захисникам Вітчизни. Тренінги, семінари, індивідуальні консультації, робота із сім’ями учасників АТО – це лише частина заходів, які проводять військові та цивільні психологи для відновлення психіки бійців, які повернулись із зони АТО.

Подібні заходи проходять у військових частинах Нацгвардії по всій Україні. Як показує практика, такі заходи є дієвим інструментом “повернення в стрій” бійців, які отримали психологічні травми.

Військові психологи Національної гвардії України висловлюють слова вдячності: кафедра психології вищих навчальних закладів МВС; інститут психології ім. Г.С. Костюка НАПН; соціально-психологічна служба МО; районні центри соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді; громадським організаціям: «Ліга офіцерів», Ресурсний центр «Майбуття», «Свідомі люди», «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», «Жіноча сила України», «Нова країна» та бажають швидкого відновлення внутрішніх ресурсів, об’єктивності у прийняті рішень, невичерпних джерел знань та міцного психологічного здоров’я.

Довідково :

Наказом командувача Національної гвардії України за сумлінне виконання посадових обов’язків, ініціативу та наполегливість у проведені заходів психологічної роботи з учасниками антитерористичної операції та з нагоди професійного свята, було заохочено понад 40 військових психологів та 35 психологів-волонтерів за їх активну громадську позицію щодо сприяння захисту територіальної цілісності України шляхом надання практичної допомоги впродовж 2014-2015 років у збереженні психологічного здоров’я військовослужбовців.

https://www.facebook.com/NGUmainpage/posts/914702535218324

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>