Навчання для членів ГО УАФПНПП в регіонах України

В кінці серпня 2014 року психологи та психіатри ГО “Украінська асоціація фахівців з родолання наслідків психотравмуючих подій” приймали участь у проекті “Відкритий Світ” та протягом тиждня проходили навчання з надання допомоги при кризових станах та травматичному стресі в Йельському університеті. Після повернення до Украіни учасники проекту здійснювали передачу отриманих знань та досвіду психологам, психотерапевтам та соціальним працівникам в різних містах України.

10 жовтня 2014 року в Михайлівському Золотоверхому монастирі Степук Наталя читала лекцію по Йельським матеріалам. Тема була “Основні етапи першої психологічної допомоги адаптовані для роботи з людьми, що поверненулися з полону”. Кількість учасників -150

Без заголовка

11-12 жовтня 2014 р в Одесі Марією Бялою та Володимиром Погорілим при участі отця Андрія Логіна проведений семінар для психологів, психіатрів на тему: “Кризові стани. Перша психологічна допомога. Психологічні засоби відновлення. Посттравматичний стресовий розлад: патогенетичні аспекти, діагностика та терапія. Особливості допомоги паціентам з “подвійним діагнозом”: ПТСР в поєднанні із зловживанням психоактивними речовинами”. Присутні 20 спеціалістів.

image-1
17 жовтня 2014 лекція «Міжнародні моделі ППД, по Йельським матеріалам» для курсантів Військового інституту, Університету ім..Шевченко . Кількість учасників – 31

Без заголовка

25 жовтня в місті Черкаси Марією Бялою разом із Наталею Козловою був проведений семінар для психологів на тему “Кризові стани. Перша психологічна допомога. Психологічні засоби відновлення. ПТСР: психофізіологічні аспекти та терапія. Психічні розлади, пов’язані із травмою та стресом”. Семінар відвідали 20 спеціалістів.

image

8-9 листопада 2014 року в Вінниці марією Бялою разом із Володимиром Погорілим був проведений семінар для психологів, психотерапевтів, наркологів, соціальних працівників на тему “Кризові стани. Перша психологічна допомога. Психологічні засоби відновлення. ПТСР: патогенез, діагностика та терапія. “Подвійний діагноз”: ПТСР та хімічна залежність, принципи терапіі”. Присутні 40 спеціалістів.

image

21-23 листопада 2014, тренінгові ініціатива «Оцінка поведінкового здоров’я і психологічне відновлення людей, що пережили травматичний стрес» відбулася в м. Дніпропетровськ. Кількість учасників-35.

Без заголовка

26-28 листопада 2014, тренінгові ініціатива «Оцінка поведінкового здоров’я і психологічне відновлення людей, що пережили травматичний стрес» відбулася у м. Полтава. Кількість учасників – 108.

Без заголовка

29-30 листопада 2014 року в Миколаєві Марією Бялою разом із Володимиром Погорілим був проведений семінар для психологів, соціальних працівників, педагогів на тему “Кризові стани. Перша психологічна допомога. Психологічні засоби відновлення. ПТСР: патогенез, діагностика та терапія. “Подвійний діагноз”: ПТСР та хімічна залежність, принципи терапіі”. Присутні 35 спеціалістів.

image[1]

30 січня-1 лютого 2015 року, тренінгові ініціатива «Оцінка поведінкового здоров’я і психологічне відновлення людей, що пережили травматичний стрес» відбулася в м. Запоріжжя. Кількість учасників – 32

Без заголовка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *