НАВЧАННЯ

Із самого початку свого існування професійна громадська організація Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій дбає про професійний розвиток психологів-волонтерів. З грудня 2013 року у всіх наших осередках проведено десятки навчальніх семінарів і тренингів.

Серед наших волонтерів є кваліфіковані тренери та серитифіковані спеціалісти у різних напрямках психологічного консультування та психотерапії, які діляться своіми знаннями та досвідом з колегами.

Наши волонтери регулярно беруть участь у інтервізійних групах та проходять супервізію.

Ми активно співпрацюємо з зарубіжними партнерами. Семінари і тренінги для членів Асоціації проводили фахівці з кризової психології та травматерапії з Грузії, Словаччини, Польщі, Литви, США та інших країн, і активне співробітництво з ними продовжується.

В січні 2015 року Асоціація стала членом Європейского товариства з вивчення травматичного стресу (European Society for Traumatic Stress Studies, ESTSS).

https://www.estss.org/

Науково-методичним комітетом Асоціації розроблено базову сертифікаційну навчальну програму з травматерапії, розраховану на 2,5 роки.

Активно розробляються та розповсюджуються методичні та навчальні матеріали по різних напрямках нашої роботи.

Фахівці Асоціації розробляють та реалізують навчальні проекти для військових, медиків, соціальних працівників, шкільних психологів, спеціалістів інших напрямків.

Детальніше про всі ці напрямки нашої роботи ви можете дізнатися у цьому розділі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *