Онлайновий інтерактивний ресурс психологічної допомоги, який безкоштовно доступний з мобільних телефонів

Маємо нагоду інформувати, що відтепер в Україні існує онлайновий інтерактивний ресурс психологічної допомоги, який безкоштовно доступний з мобільних телефонів, інших мобільних приладів та комп’ютерів www.dopomoga.life

Проект насамперед спрямовано на надання психологічної допомоги учасникам АТО і членам їх сімей. Матеріалами сайту також можуть користатися всі люди, які відчувають наслідки психотравмуючих подій, а також фахівці у галузі психічного здоров’я.
Ресурсну основу сайту складають матеріали, які використовуються у Канаді мережею Operational Stress Injury (OSI) Clinics – це клініки, що опікуються психічним здоров’ям колишніх військовослужбовців та ветеранів поліції, також займаються профілактикою/лікуванням посттравматичного стресового розладу (ПТСР).
Ресурси сайту включають інтерактивні опитувальники, за допомогою яких людина зможе оцінити свій стан психічного здоров’я, ідентіфікувати первинні ознаки розладів і спланувати подальші дії. Користувачі мобільного сайту знайдуть корисну інформацію, яка допоможе їм, їх рідним та знайомим подолати стресові обставини та знайти кваліфіковану допомогу українських фахівців.
Сайт створений за ініціативи та за підтримкою Канадсько-Української Фундації. Участь у наповненні та редагуванні брали Тернопільський Медичний Університет та ГО “Психологічна Кризова Служба”
http://datacloud.me/CUF-OSI/uk/index.php

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *