Про нас

11025144_400524316792485_4812765328215976887_n

Інформація про Психологічну Кризову Службу

ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» або Психологічна Кризова Служба. Якщо вам потрібна допомога або ви хочете приєднатися до числа волонтерів, контакти служби 096 73 00 100 (13-18, крім суботи та неділі), uaoste@gmail.com

Наша спільнота створилася в якості волонтерської Психологічної служби Майдану 2.12.2013. До складу служби увійшли психологи, психотерапевти, психіатри, лікарі, соціальні працівники. Наші фахівці надавали психологічну допомогу всім, кому вона була необхідна: учасникам протестних подій, тим, хто отримав поранення, тим, хто втратив рідних і близьких в ході протестних подій.

Пізніше до числа тих, кому надається допомога додано вимушених переселенці з Криму та Сходу, жертви тортур, сім’ї загиблих бійців, поранені бійці, сім’ї військовослужбовців та жителі міст, що пережили бойові дії.

В квітні 2014 наша ініціатива оформилася в ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» або Психологічна Кризова Служба. Сьогодні нас близько 500 психологів-волонтерів, що приймають участь в проектах асоціації у всіх регіонах України.

Ми співпрацюємо з Міністерством Оборони України, державною службою з Надзвичайних ситуацій, Міністерством Соціальної Політики, Міністерством Охорони Здоров’я та провідними професійними організаціями України та світу, що підтримують і розвивають кризову психологічну допомогу населенню.

13 грудня 2014 року нашу асоціацію було прийнято в члени міжнародної організації “Європейська Спільнота з Вивчення Травматичного Стресу (ESTSS)”

Наша спільнота , її регіональні філії та окремі члени є лауреатами відкритих конкурсів волонтерських ініціатив, та мають подяки від державних та громадських установ.

Актуальні напрямки нашої роботи:

  • Індивідуальна і групова робота з переселенцями з Криму і Сходу, дорослими і дітьми
  • Супровід членів сімей загиблих, в форматі зустрічей «Родинне коло», а також індивідуальних та сімейних консультацій
  • Психологічна робота з пораненими в шпиталях та в реабілітаційних центрах
  • Психологічна робота з учасниками бойових дій, в т.ч. у складі мобільних бригад (на виїзді)
  • Психологічна підтримка сімей учасників бойових дій
  • Психологічна реабілітація учасників протестних подій, у тому числі з числа заручників і тих, що зазнали катувань
  • Підготовка методичних рекомендацій для всіх категорій постраждалих від психотравмуючих подій та тих, хто з ними працює (волонтери, соціальні працівники, психологи у закладах освіти та соціальних службах, тощо)
  • Підготовка фахівців в галузі кризових інтервенцій та наданні першої психологічної допомоги (в тому числі в співдружності з військовими навчальними закладами та держслужбою з Надзвичайних ситуацій)

Більше про поточну роботу

https://www.facebook.com/groups/1426739737567143/

https://www.facebook.com/Psychological.Crisis.Service.Ukraine?fref=ts

gratitude letter

 

One thought on “Про нас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *