Суми

Сумський відокремлений підрозділ ГО УАФПНПП біло засновано 9 травня 2014 року. До нього частково увійшли сумські волонтери, що надавали допомогу постраждалим у наслідок протестних дій в Києві та Сумах.

На сьогоднійшій день це 9 осіб, що працюють з вимушеними переселенцями, сім’ями загиблих, сім’ями учасників АТО, військовими, пораненими. 3 волонтера нашої Служби також є волонтерами Червоного Хреста.

IMG_0044

Керівник філії – Оксана Іванцова, практичний психолог, груповий психоаналітик.

Керівник напрямку по роботі з вимушеними переселенцями – Ольга Шакотько, психолог, арт-терапевт.

Керівник напрямку по роботі з постраждалими у наслідок дій АТО (сім’ї загиблих, поранені т.і.) – Валентина Мирославська, дитячий психолог, травматерапевт за методом EMDR.

Рубан Олена – учасник бригад швидкого реагування.

Сумька Служба активно проводить просвітницьку діяльність серед населення міста через організацію та проведення докладів, семінарів, лекцій, через статті та інтерв’ю для ЗМІ; активно співпрацює з іншими волонтерськими, громадськими організаціями, благодійними фондами.

За період існування філії, волонтерами сумської Служби було проведено шість теоретичних семінарів для психологів, соц.працівників міста, тричі волонтери Служби виїзджали до інших міст з проведенням теоретичних семінарів та терапевтичних груп для психологів та соціальних працівників (м.Слав’янськ, м. Охтирка). В період різдвяних свят було проведено разом з дружніми організаціями акцію соціально-психологічного спрямування для дітей-переселенців та дітей учасників АТО «Різдвяне коло».

10945446_782562615112513_1132568959_n

Постійно проводяться рефлексійні групи для волонтерів. Також Службою та за підтримки Кінного Заводу ФКСО започатковано щомісячні зустрічі для психологічного та фізичного відновлення волонтерів різних організацій м.Суми на базі Кінного Заводу.

В різні періоди нашими партнерами були та є: Благодійна організація «Благодійний фонд Сагасітас-Україна», ГО «Калинове гроно», фонд «Суми», ТОВ Червоного Хреста, Сумські Волонтерські Сили, благодійний фнд «Сумська бджілка», Центр соціально-правової допомоги учасникам АТО, ГО «Автомайдан Суми», ГО «Самооборона Сумщини» та інші.

Публікації в ЗМІ:

http://www.dancor.sumy.ua/articles/community/147560

 http://slavgorod.com.ua/News/Article/1569

Відео сюжети:

https://www.facebook.com/groups/pcs.sumy/permalink/394611027364440/

https://www.facebook.com/groups/pcs.sumy/permalink/376399095852300/

https://www.facebook.com/groups/pcs.sumy/permalink/363735933785283/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *