Психологічна підготовка мобілізованих

Понеділок, 06 лип. 2015 року

У Миколаєві для мобілізованх бійців проводять навчання з психологічної підготовки. Як подолати стрес, зняти фізичне навантаження або допомогти товаришу, – всього цього вчать на полігоні “Широкий Лан” під Миколаєвом. За місяць психологічну підготовку пройшли понад три тисячі новобранців. Якщо експеримент визнають вдалим, курс стане обов’язковою дисципліною в армії, і такі заняття запровадять на всіх полігонах України.

http://1tv.com.ua/news/70135

Цей проект переважно виконували психологи з “Психологічної кризової служби”
від Ричкової Т. : “Завершен пилотный проект “Загально-психологічної підготовки мобілізованих військових, що проходять навчання у центрах підготовки та бойового злагодження”. Определено количество инструкторов-психологов, исходя из численности обучаемых, утверждена программа и количество часов. Теперь самая тяжелая и нудная часть, включить программу в “Стандарт индивидуальной подготовки личного состава ВСУ по психологической подготовке”. Начинаем работу на всех полигонах по мере прибытия мобилизованных. Обучаем военных психологов-инструкторов, нужны свои кадры!
В связи с этим, ОБЪЯВЛЕНИЕ: “Требуются офицеры для работы с личным составом и психологи (желательно АТОшники и непригодные к воинской службе) для включения в штат и работы на полигонах”.
http://1tv.com.ua/news/70135
http://www.zhitomir.info/news_148262.html

______________________________________________________________________________

На території військкоматів та тилових військових частин працюють психологи ГО УАФПНПП. Групи спеціалістів формуються з обласних осередків по запиту командирів частин або військкоматів. Робота пов’язана з відрядженням в межах областей, які не входять в зону АТО.11024756_764762333619833_7163239946821007362_n

Зміст роботи полягає у:

  1. Навчити військовослужбовців психологічним знанням та технікам, які допомагають опанувати страх, паніку, агресію, зменшити рівень стресу та психологічно налаштуватись на бій.
  2. Роз’яснення щодо можливих наслідків сильних стресових подій, негативних наслідків вживання наркотичних речовин та алкоголю
  3. Навчити здійснювати Першу Психологічну Допомогу, тобто комплексу прийомів які допомагають вивести товариша із гострої стресової реакції (рухове збудження, ступор, агресія, істерика, безпорадність, страх та інші)
  4. Допомогти подолати тривогу перед першим боєм, сформувати психологічну установку по відношенню до супротивника
  5. Допомогти побудувати відносини у бойовому підрозділі та з рідними і близькими перебуваючи у зоні АТО
  6. Допомогти, при потребі, налагодити зв’язок між військовослужбовцями та волонтерами, юристами, медичними працівниками.

Психологічний супровід та навчання мобілізованих є важливим етапом як загальної так і спеціальної військової підготовки бійця. Завдяки отриманим навичкам та знанням бійці зменшують ризик отримати, як фізичну так і психологічну травму, збільшується шанси виконати бойове завдання та підвищуються загальна комфортність життя.

9263_764762320286501_5839506991492773322_n

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *