“ПОВЕРНЕННЯ” ЦЕНТР ТРАВМАТЕРАПІЇ КИЇВ

Адреса: м. Київ, вул. Костянтинівська, 61.

Тел.: 066-518-00-06, 097-580-01-93

Ел. пошта: powernennya@gmail.com

Надання практичної допомоги на базі Психологічної Кризової Служби України – професійної громадської організації «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» (ГО УАФПНПП) в рамках Статуту цієї організації та із залученням її фахівців.

ДОПОМОГА НАДАЄТЬСЯ АНОНІМНО ТЕ БЕЗКОШТОВНО

Центр травматерапіі “ПОВЕРНЕННЯ” створено у зв’язку з війною (військовими діями) в країні у відповідь на потребу надавати необхідну спеціалізовану психологічну, психотерапевтичну та інші види допомоги (наркологічну, соціальну, юридичну) кризовим категоріям клієнтів: демобілізованим, комісованими, пораненим, членам їх родин, внутрішньо переміщеним особам. Потенційними клієнтами центру травматерапіі також можуть бути волонтери, люди допомагаючих професій, які надають допомогу армії, а також інші особи, що потрапили під вплив психотравмуючих подій.

Центр травматерапіі є структурою для надання спеціалізованої допомоги (лікування ПТСР і супутніх розладів адаптації) і не займається іншими видами психологічної допомоги іншим цільовим групам, крім кризових. Клієнти із залежностями (алкоголізм, наркоманія) перенаправляються у відповідні профільні установи.

11754459_10156116964115508_771583535740240655_o

проект “Психосоціальний кризовий менеджмент та травматерапія в Україні” здійснюється за підтримки Міжнародної Протестантської агенції служби розвитку протестантської Діаконії “Хліб для Світу” (Protestant Agency for Diakonia and Development Bread for the World – Protestant Development Service) http://www.brot-fuer-die-welt.de/ueber-uns/ein-werk-der-kirchen/evangelisches-werk-fuer-diakonie-und-entwicklung.html

Logo_Brot_für_die_Welt.svg

за сприяння http://www.stiftung-fr.de/Home.3.0.htmllogo

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *