фахова допомога постраждалим від війни

спеціалісти центру травматерапії “ПОВЕРНЕННЯ” сертифіковані та надають фахову допомогу за міжнародними стандартами, зокрема за стандартами Ізраїльскої коаліції травми http://www.israeltraumacoalition.org

НАША КОМАНДА

_IMG_0010

Олег Олександрович Новак

Практичний психолог. Методи роботи: психодрама, EMDR (травматерапія), SEE FAR CBT. Стаж психологічної практики. Проведення тренінгів – з 1996 року, індивідуальне та сімейне консультування – з 2008 року. Із 02.2014 р. – волонтер Психологічної Кризової Служби України. Робота iз постраждалими в результаті військових дій в зоні АТО.

Професійні спільноти. Українська Спілка психотерапевтів (УСП). ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій».

603780_10203955791154912_5098188243476111570_n

Андрій Борисович Карачевський

лікар-психіатр, нарколог, кандидат медичних наук; доцент кафедри дитячої, соціальної та судової психіатрії Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика; заст. Голови Української асоціації фахівців з подолання психотравмуючих подій; Голова “Української асоціації когнітивно-поведінкової терапії”; керівник комплексних програм терапії залежних Видубицького Відновного Центру

Оксана Миколаївна Хмельницька

Диплом психолог-практик-викладач КНУ ім. Т. Шевченка.307457_2536798817331_985592879_n Педагогіка для дорослих, психологія Ludwig-Maximilians-Universität München, Германія. Сертифікат “психодрама-терапевт” Psychodrama-Institut für Europa e.V., Berlin, Германія.

Методи роботи: психодрама, SEE FAR CBT (протокол травматерапія).
Стаж психологічної практики: Проведення тренінгів – з 2000 року, індивідуальне та сімейне консультування – з 2006 року. Групова та індивідуальна психотерапія – з 2009 року. Із 05.12.2013 р. – волонтер Психологічної Кризової Служби України (ГО Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій”). Робота iз учасниками подій на Майдані, волонтерська психологічна допомога постраждалим в результаті військових дій в зоні АТО (поранені, переселенці, демобілізовані).
Професійні спільноти: Української Спілка психотерапевтів (УСП). Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій. Асоціація психодрами.

_1Катерина Володимирівна Проноза
Психолог, кризовий психолог, екофасилітатор, тренер з надання ППП, кризової інтервенції, тренер-фасилітатор.
Активна волонтерська діяльність психологічного напрямку (частково соціального). Робота з учасниками протестних дій на Майдані, робота з сім`ями загиблих на Майдані, в т.ч. проведення психологічних груп під час Родинного Кола сімей загиблих Небесної Сотні, робота з тимчасовими переселенцями, робота з волонтерами, робота з пораненими в зоні АТО у шпиталях, робота з військовими у в/ч та демобілізованими.
Сертифікати: «А-В-С психологічної допомоги потерпілим в зоні бойових дій та їх рідним» від Українського Інституту когнітивно-поведінкової терапії з Олег Романчук, GROUND ROUNDS «Випадки звернень постраждалих під час протестних подій до волонтерів «Психологічної Служби Майдану» та «Надання первинної психологічної допомоги під час катастрофічних подій» від Світового Конгресу Українців та ГО»Українська Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» з B.Young, Sh.Stephan, J.Bostic, F.Abueg, J.Tassey, «Теоретичні принципи та практичні навички психологічної роботи з пацієнтами, що отримали важкі фізичні травми, в т.ч. під час військових дій» від ГО»Українська Асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» з С.Гусарова, «Зменшення впливу кризових ситуацій в гострій фазі та після події» від «Biue angel» NGO, «Травма та дисоціація» Клінічні аспекти та супервізія» Д-р Роджер Соломон, PhD, психолог, психотерапевт, тренер семінару.

Certificate of Attendence ASD PTSD Resiliency Psychotrauma treatment metods (by Ph. D, Mooli Lahad)

Сертифікат тренера КІСПП «Освітній проект підтримки психологів та волонтерів у роботі з постраждалими від військових дій»

Леся Анатоліївна Інжиєвська

1374744_783731611675248_972768852717694024_n

Магістр психології, старший викладач кафедри загальної та практичної психології ДВНЗ «Університет менеджменту освіти»НАПН України, психолог у сфері екофасилітативної допомоги розкриття внутрішніх можливостей людини.
Методи роботи: арт-терапія, метафоричні асоціативні карти.
Учениця М.Егетмейера (видавець серії метафоричних карт, Німеччина) і психотерапевта, травматерапевта Др.ОФри Аялон (Ізраїль), доктора Маргарет Хілз де Зарате (Dr. Margaret Hills de Zárate) професора з Арт-психотерапії і Голови міжнародної магістратури Арт-психотерапії Единбурзького Університету, Шотландія).
Професійні спільноти: ГО “Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій”.

6f14429314ee98919e42ffa2e94c7876

Ксенія-Маргарита Олегівна Фадєєва

Практичний психолог.
Методи роботи: гуманістичний підхід, тілесно-орієнтована терапія, екзистенційний аналіз.
Стаж психологічної практики: індивідуальне консультування з 2007 року. Із 02.2014 р. – учасник Психологічної Кризової Служби.
Професійна освіта: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет психології (2002-2007). Екзистенційно-аналітичне консультування та психотерапія (GLE-International), 2012-2015.
Професійні спільноти. ГО “Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій”.

Тетяна Вікторівна Назаренко_IMG_20140824_112622

Практичний психолог.
Методи роботи: арт-терапія, системна сімейна терапія, психотерапія за Адлером.Стаж психологічної практики 10 років.Нагороди, здобутки. Подяка від Всеукраїнської арт-терапевтичної асоціаціїї за развиток арт-терапіїї в Україні. Подяка від Української спілки психотерапевтів за профессійну діяльність під час Революції гідності.
Професійні спільноти. Член правління Ассоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій, член правління ВГО “Арт-терапевтична асоціація”.

фотоБялая Марія Анатоліївна
Лікар психіатр, психотерапевт.
Спеціалізація: комплексне лікування розладів психічної діяльності з застосуванням сучасних психофармакологічних та психотерапевтичних методик, психоаналітична психотерапія, груповий аналіз, кризове консультування та перша психологічна допомога, психотерапевтична та психофармакологічна терапія розладів, пов’язаних із стресом ф травмою.
Досвід надання кризової допомоги в якості волонтера Психологічної Служби Майдану з 2013, з 2014 – в якості волонтера Психологічної Кризової Служби – військовослужбовцям, членам їх родин, вимушеним переселенцям.
Є дійсним членом ГО “Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *