Родинне коло Вінничини

Більше про надання психологічної підтримки сім’ям загиблих фахівцями Психологічної кризової служби можна дізнатись на сайті  http://www.rodynnekolo.in.ua/.

11079992_426407280851435_273847871731543825_n

«Родинне коло Вінничини» — це цикл заходів для психологічної підтримки та реабілітації членів родин загиблих воїнів, підготовку якої забезпечують ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій»,психологи-волонтери та активні жителі нашого міста.
Метою даної акції є надання психологічної підтримки та допомоги членам родин, які втратили близьку людину в ході проведення АТО.

Заходи в межах психологічної підтримки родин воїнів, загиблих в АТО, «Родинного кола Вінничини» включали групові та індивідуальні форми психологічної та психотерапевтичної роботи, які проводили фахівці психологи та психотерапевти м. Вінниці та інших міст України за різними напрямками.
В «Родинному колі Вінничини» також взяли участь майстри декоративних та народно-прикладних видів мистецтв, які провели майстер-класи для дорослих і дітей, та священник.

Велика подяка Лесі Войчишині,Вікторії Кочубей та всій їхній команді за велику роботу в проведені та організації заходу! Вінницький осередок Громадської організації «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» провів захід психологічної підтримки родин воїнів, загиблих в АТО, з 27 по 29 березня 2015 р. в м. Вінниці.

ТНВ про “Родинне коло Вінниччини”

https://www.facebook.com/video.php?v=973033172721210

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *