стартувала ініціатива «Психологічна адаптація ВПО» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні

 

Без названия1

7 жовтня 2015 року стартувала ініціатива «Психологічна адаптація ВПО» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні») та уряду Японії.

Реалізує ініціативу Психологічна Кризова Служба (ГО «АФПНПП»). Основою діяльності Психологічної Кризової Служби є надання психологічної допомоги населенню, яке постраждало   внаслідок подій 2014-2015 років.

Протягом трьох місяців фахівці- психологи Психологічної Кризової Служби в Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську будуть супроводжувати внутрішньо переміщених осіб (ВПО), що не змогли адаптуватись до нових умов життя, відчувають на собі наслідки не інтегрованих травм від втрати домівки, близьких, звичного укладу життя, та ще досі знаходяться в полоні спогадів про війну. Шляхом психологічного супроводу психологи допоможуть опрацювати травматичні переживання задля подальшої адаптації переселенців та інтеграції в суспільство та громаду. Психологи будуть працювати в офісах служби, координаційних центрах, на складах гуманітарної допомоги та в локаціях. В рамках проекту будуть роздані для ВПО інформаційні брошури «Поради батькам: якщо ваша дитина переживає травматичні події», будуть проведені супервізії для фахівців- психологів та фахівців гарячої лінії «Допомога».

Переселенці зможуть отримати психологічну допомогу в Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, подзвонивши за телефонами гарячої лінії «ДОПОМОГА». Фахівці гарячої лінії зможуть проконсультувати по телефону, також надати телефони психологів, залучених до проекту, для зустрічі переселенців з психологом особисто та безкоштовно.

Телефон гарячої лінії «Допомога»: 0 800 503 102.

Довідкова інформація: Проект «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні» реалізується ПРООН за фінансової підтримки Уряду Японії і в партнерстві з Урядом України, регіональною та місцевою владою.               ( #UNDP, #Ukraine, #GovJapan ).

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *