Родинне коло Харківщини

Більше про надання психологічної підтримки сім’ям загиблих фахівцями Психологічної кризової служби можна дізнатись на сайті  http://www.rodynnekolo.in.ua/.

11539211_740976869344921_8340178570453402545_o

“Родинне коло”, започатковане Вікторією Кочубей (ГО АФПНПП), вдруге об’єднує сім’ї загиблих Харківщини заради життя і пам’яті героїв.
4 липня 2015 року, на базі Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбулась друга зустріч родин загиблих в АТО військовослужбовців Харківщини.
Завдяки плідній праці волонтерської групи Кризових психологів Харкова (Муравська Світлана – координатор групи, Грида Тетяна, Хасая Світлана, Кліменко Ольга, Мельман Вікторія, Ольга Тягло, Єременко Ірина, Нурєєва Олена, Зінаїда Шейнфельд, Лариса Силантьєва, Вікторія Волоснік,Єлизавета Герасименко, Петрова Інна, Володимир Ланько), які з жовтня 2014 року підтримують сім’ї загиблих Харківщини, на «Родинне коло» приїхали близько 80 осіб з цих родин.
В теплій, по домашньому затишній атмосфері було проведено цей захід, завдяки гостинності пані Бєлової Людмили Олександрівни – директору Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, її сердечності та активній участі у підготовці «Родинного коло».
Велика подяка Глушко Вадиму Олександровичу заступнику голови обласної державної адміністрації, Нікітіну Володимиру Валерійовичу – заступнику директора із загальних питань (ЗМІ), Минаєву Володимиру Леонідовичу (ресурсна підтримка), Ковальовій Тетяні Володимирівні (заступник завідувача кафедри права та європейської інтеграції), Олійник Денису Володимировичу (заступник директора з економіко-господарської роботи і розвитку кандидат наук з державного управління), Величко Ларисі Юріївні (завідувач кафедри, кандидат юридичних наук), Федченко Юрію Григоровичу (головний лікар Харківського обласного госпіталю інвалідів війни (реабілітація сімей), Кришталь Євгену Валентиновичу (доктор медичних наук, професор, головний психіатр Харківської області), Гусєвій Марині Віталіївні – начальнику відділу у справах інвалідів та ветеранів (Департамент праці та соціального захисту населення Харківської ОДА) за оперативну підготовку і сприяння в проведенні заходу.
Організатори та члени сімей загиблих, висловлюють щиру вдячність за розуміння, підтримку і допомогу в проведенні цієї зустрічі Народному депутату України Кобцеву Михайлу Валентиновичу та його помічнику Пономарьову Сергію.
Велика повага та сердечне спасибі волонтерській групі Романа Доніка, Дмитру Брук – журналісту, викладачу Харківської державної академії культури, Столяровій Тетяні, Анастасії Бородіній – проект «Харків Мобілізаційний», Леоніду Логвиненко, Мілютиній Вікторії, Ірині Маркевич (БФ” Харків з тобою”), Ганні Чуркіній (соціальний працівник МБФ «Карітас Україна»), Анні Гін (журналістка), Ірині Ткаченко (видавництво «Ранок» – прекрасні книжки для дітей), а також студентам-волонтерам: Каріні, Віктору, Максиму.
За чудові подарунки дітям, організатори вдячні Мкртчан Ларисі Олександрівні – вик. директору Благодійного фонду «Заповіт».
Особлива подяка Марінчак Віктору Андрійовичу – настоятелю Храму святого Апостола Іоанна Богослова за теплі слова, Панахиду та психологічну підтримку чоловічої групи.
Члени сімей мали змогу отримати психологічну підтримку в групах, юридичні, психологічні та соціальні консультації, познайомитися з іншими сім’ями, поспілкуватися зі священиком.
Були і спільна Панахида, і смачний обід, і єдине Коло зі стрічками кожного присутнього, а на завершення – чудова екскурсія Харковом з професійним екскурсоводом – Вікторією Скляровою, та покладанням квітів на площі Свободи та надією на майбутню зустріч у «Родинному колі».
(Координатор по супроводу родин загиблих в Харківській області ГО «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій» – Муравська Світлана Володимирівна )

27-28 лютого – 1 березня 2015 року силами Харківського осередку Психологічної кризової служби вперше було проведено Родинне коло для сімей загиблих військовослужбовців Харкова і області.

Було достатньо тривоги і сумнівів у родин – їхати чи ні, що буде на цій зустрічі, чи справді вона допоможе мені в моєму горі? Але високий професійний рівень колег, гарна організація заходу, атмосфера душевного тепла і підтримки дозволили сім’ям відчути себе справді в колі, де розділений біль стає вдвічі меншим.
Велика вдячність і уклін всім, хто спричинився до організації і проведення цього заходу, особливо координатору напрямку по супроводу родин загиблих Світлані Муравській, засновнику харківського осередку Психологічної кризової служби Тетяні Гріді та всім колегам-психологам та волонтерам!

Наприкінці всі учасники висловлювали бажання про продовження таких зустрічей і ми щиро сподіваємся що це бажання буде втілено в життя.

http://tsn.ua/video/video-novini/psihologi-proektu-rodinne-kolo-dopomagayut-rodinam-viyskovih-zagiblih-v-ato.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *