Родинне Коло Чернігівщини

Більше про надання психологічної підтримки сім’ям загиблих фахівцями Психологічної кризової служби можна дізнатись на сайті  http://www.rodynnekolo.in.ua/.

1799053_853766274692686_2541100488077936143_o

27 – 28 червня відбулося Родинне коло Чернігівщини. Це вже другий захід, який проводиться для родин загиблих воїнів – учасників АТО. На Родинному колі були присутні і родини Ніжинщини.
27 червня з дорослими членами родин працювали психологи, а для дітей була організована розважальна програма. Ввечері на Красній площі відбувся молебень за загиблими в АТО, а у Чернігівському музично-драматичному театрі пройшов урочистий концерт. Запрошена гостя концерту – Народна артистка України Ніна Матвієнко. Голова Чернігівської обласної державної адміністрації вручив родинам ордени, якими посмертно нагороджені воїни. Наші земляки Лупікс Яніс та Баран Сергій посмертно нагороджені Орденами Богдана Хмельницького.
28 червня діти були на виставі у театрі, а з дорослими продовжували працювати психологи. Після цього відбулася зустріч родин з головою Чернігівської обласної державної адміністрації, на якій у людей була змога задати всі питання, яки їх турбували.
Далі Родинне коло продовжилося прогулянкою на теплоході по річці Десна.

https://tsn.ua/video/video-novini/chernigiv-zibrav-rodinne-kolo-schob-pidtrimati-sim-yi-yaki-vtratili-v-ato-naydorozhchih.html?type=1551

http://1tv.com.ua/uk/news/2015/01/17/63816

20-21 грудня відбулося “Родинне коло Чернігівщини”. Велика подяка Чернігівській ОДА, ЄВЦ, Психологічній Кризовій Службі та волонтерам-психологам, які організували цю зустріч з родинами загиблих. Виконую прохання групи, з якою працювала протягом двох днів та супроводжую на протязі тривалого часу з колегами-волонтерами Оксаною Березовою та Сергієм Григоряном, розмістивши фото-звіт за два дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *