Що робити самостійно?

ЩО РОБИТИ САМОСТІЙНО

Истинное физическое и душевное здоровье состоит не в том, чтобы соответствовать чьим-то нормам и стандартам, а в том, чтобы прийти к согласию с самим собой и реальными фактами своей жизни.

ЩО ПІДТРИМУЄ ПТСР?

Діяльність, спрямована на боротьбу з безпосередніми психологічними реакціями на трав- матичну подію, іноді збільшує ймовірність розвитку ПТСР.

Наприклад, можна пробувати залишити в минулому все, що трапилося, намагаючись не думати про сумну подію, чи уникати робити те, що може нагадувати про травму, бо це дуже засмучує.Після травматичної події така поведінка може здаватися логічною і зрозумілою; але вона може стати на заваді усвідомлення сенсу того, що трапилося у далекій перспективі і розуміння влас- них страхів.

Коли ви зможете визначити, що підтримує симптоми, то можете почати змінювати спосіб управління ними таким чином, який допоможе одужати.

ГОЛОВНЕ – ЗВАЖЕНО ОЦІНИТИ СВІЙ СТАН ТА НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ УНИКАТИ АКТИВНИХ СПРОБ ПОКРАЩИТИ ЙОГО

Немає жодних чарівних паличок чи моментальних ліків.Одужання не буде простим (інакше ви вже давно одужали б), але якщо наполегливо продовжувати працювати над собою, стане легше.Багато людей особливо збентежені початком лікування, бо бояться «розхитувати човен».

Важливо пам’ятати, що природа ПТСР змінюється від людини до людини, так само різнить- ся і те, як люди дають собі із цим раду.Скористайтеся з того, що вам підходить, і відкиньте те, що ні.

РОЗРАХОВУЙТЕ НА СЕБЕ – АЛЕ  ХОЧА Б 1 РАЗ СПРОБУЙТЕ ЗВЕРНУТИСЬ ДО ПСИХОЛОГА

БУДЬ ЛАСКА ПРОЧИТАЙТЕ ІНФОРМАЦІЮ (за посиланням) щодо самостійного подолання симптомів:

Якщо Ви пережили психотравмуючу подію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *